Norge

Ventistål er våre lagerførende grossistpartnere. For mer informasjon om hvem du kan kontakte, se kart under.

Nilan Norge
Forhandler
Grossist

 

Nilan Norge

Tuneveien 31

1710 - Sarpsborg

Tlf: +47 99 49 55 55

www.nilan.no

Per-Erik Hansen

Tlf: +47 489 59 197

peh@nilan.no



Ventistål

Wirgenesvei 3

3157 - Barkåker

Tlf: +47 33 35 07 08

boligvent@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Air-Jet

Bilittveien 3

1407 - Vinterbro

Tlf: +47 64 96 28 80

airjet@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Bergen

Sandbrekketoppen 30

5224 - Nesttun

Tlf: +47 970 87 100

bergen@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Bodø

Burøyveien 11

8012 - Bodø

Tlf: +47 99 200 906

bodo@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Bryn

Brynsengveien 5

0667 - Oslo

Tlf: +47 23 37 99 99

bryn@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Grenland

Nensetbakken 27

3736 - Skien

Tlf: +47 35 91 33 60

grenland@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Haugesund

Raglamyrveien 19

5536 - Haugesund

Tlf: +47 99 20 09 00

haugesund@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Kløfta

Dyrskuevegen 16

2040 - Kløfta

Tlf: +47 993 26 900

klofta@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Sandvika + HK

Eyvind Lychesvei 21A

1338 - Sandvika

Tlf: +47 906 62 200

sandvika@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Stavanger

Årsvollveien 16

4312 - Stavanger

Tlf: +47 51 60 40 10

stavanger@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Sør

Mjåvannsveien 119

4628 Kristiansand - Sør

Tlf: +47 38 18 54 80

sor@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Tromsø

Strandvegen 108

9006 - Tromsø

Tlf: +47 992 00 980

tromso@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Trondheim

Bromstadveien 57

7047 - Trondheim

Tlf: +47 73 82 83 90

trondheim@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Tønsberg

Wirgenesvei 3

3157 - Barkåker

Tlf: +47 99 58 69 00

tonsberg@ventistal.no

www.ventistal.no

Ventistål AS, avd Ålesund

Breivika Industrivei 35A

6018 - Ålesund

Tlf: +47 70 17 91 50

alesund@ventistal.no

www.ventistal.no

Om Nilan

Boligløsninger

Næringsbygg

Forhandler

Find din Nilan Forhandler

Kontakt Nilan Norge

Nilan Norge AS · Tuneveien 31 · 1710 Sarpsborg · Tlf.: +47 99 49 55 55 · post@nilan.no
Disclaimer
Privacy- and cookiepolicy